۹ آذر ۱۴۰۱ مصادف با   6 جمادی الاول 1444

این حرکت عظیم میلیونی بین نجف و کربلا را، بین نجف و امام حسین را مشاهده می‌کنید؟ این شور و شوق را می‌بینید؟ این حرکت آن‌ وقتی که لازم باشد با خطر همراه بشود‌، باز هم این شور و شوق در ملّت ما، در مردم ما، در جوان‌های ما وجود دارد؛ این را باید نگه ‌داشت، این آن چیزی است که ضامن بقای این کشور است.

۱۳۹۵/۰۸/۲۶

آخرین ویرایش در ۲ مهر ۱۳۹۸

اربعین

۲۷ مهر ۱۳۹۸

پوستر| اربعین جهانی شد

پوستر| اربعین جهانی شد

به مناسبت اربعین حسینی بخش مهمی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با موکب‌داران عراقی در قالب پوستر تقدیم می‌گردد.

۲۶ مهر ۱۳۹۸

انحراف و بایکوت خبری نقشه‌ی دشمن در تقابل با اربعین

انحراف و بایکوت خبری نقشه‌ی دشمن در تقابل با اربعین

در مقابل جریان زنده‌ی اربعین، جریان رسانه‌های بین المللی که در اختیار دشمنان هست وجود دارد که  سیاست اوّل آن‌ها پنهان سازی و بایکوت خبری بزرگترین راهپیمایی انسان‌ها در جهان است. سیاست دوم کسانی هستند که نیت تخریب این حرکت بزرگ را دارند. روی موضوعاتی دست می‌گذارند که فی نفسه درست هستند و به نیت تخریب این حرکت دینی از برخی از تعالیم دینی ما سو استفاده می‌کنند.

۲۵ مهر ۱۳۹۸

پوستر| اگر ظرفیّت‌های کشورهای اسلامی مجتمع شود

پوستر| اگر ظرفیّت‌های کشورهای اسلامی مجتمع شود

در آستانه‌ی اربعین حسینی بخش مهمی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با موکب‌داران عراقی در قالب پوستر تقدیم می‌گردد.

۲۳ مهر ۱۳۹۸

تجلی انتظار امام از امّت در اربعین

تجلی انتظار امام از امّت در اربعین

مشاهده می‌کنید که در اربعین حضرت زینب(س) گزارش کاملی از ماموریت خود ارائه می‌دهد که ما این کارها را انجام دادیم و دشمنان این فشارها را آوردند و ما سر خم نکردیم و ما طاغوت را بی آبرو کردیم و شکست دادیم و مشاهده می‌کنید که یزید بارها ابن زیاد را لعنت کرد و اظهار پشیمانی کرد و به دنبال مقصر می‌گشت برای کاری که کرده و حضرت سیدالشهدا و خاندانشان را به شهادت رسانده بود.

۱۷ مهر ۱۳۹۸

اربعین فرصتی برای تبلیغ «نظریه مقاومت»

اربعین فرصتی برای تبلیغ «نظریه مقاومت»

در این چند سال اخیر که موضوع اربعین گسترش یافته ما باید فراوان موکب می‌زدیم امّا بجای این‌که دنبال این باشیم که مرغ بدهیم یا آشپز ایرانی بیاوریم و غذای لذیذ بدهیم باید دنبال این می‌بودیم که شاخصه‌های «نظریه مقاومت» و نوع عبور و گذارمان از سختی‌ها و تنگناهای تحریمی و فشارهای تحمیلی را به آن‎ها یاد بدهیم بسیار کارسازتر بود.

۱۶ مهر ۱۳۹۸

«هنر و رسانه» در اربعین ابزار بیداری احرار عالم

«هنر و رسانه» در اربعین ابزار بیداری احرار عالم

اگر بنده بخواهم از نظر خودم به این واقعیت بپردازم که چرا این واقعه از نظر مقام معظم رهبری دارای اهمیّت بالایی است باید بگویم که ایشان به این امر واقف هستند که برای بیدار کردن احرار عالم باید این حرکات و تحرکات را در رسانه‌های عمومی بازتاب دهیم.

۹ آبان ۱۳۹۷

ابعاد پیدا و پنهان اربعین

ابعاد پیدا و پنهان اربعین

این حرکت، حرکت عشق و ایمان است؛ هم در آن ایمان و اعتقاد قلبی و باورهای راستین، تحریک کننده و عمل کننده است؛ هم عشق و محبّت. تفکّر اهل بیت و تفکّر شیعی همین جور است؛ ترکیبی است از عقل و عاطفه، ترکیبی است از ایمان و عشق؛ ترکیب این دو آن چیزی است که در سایر فِرَق اسلامی، خلأ آن محسوس است.

۷ آبان ۱۳۹۷

آغاز جاذبه مغناطیس حسینى

آغاز جاذبه مغناطیس حسینى

شــروع جاذبه مغناطیس حسینى، در روز اربعین است. جابربن عبداالله را از مدینه بلند مى کند و به کربلا مى کشــد. این، همان مغناطیسى است که امروز هم با گذشت قرن هاى متمادى، در دل من و شماست. کسانى که معرفت به اهل بیت دارند، عشق و شور به کربلا همیشه در دلشان زنده است. این از آن روز شروع شده است. عشق به تربت حسینى و به مرقد سرور شهیدان.

۷ آبان ۱۳۹۷

عکس نوشت| جاذبه‌ی مغناطیس حسینی

عکس نوشت| جاذبه‌ی مغناطیس حسینی

در ایام اربعین حسینی گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب در دیدار زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی در نوروز سال ۱۳۸۵ را در قالب عکس نوشت تقدیم می نماید.

۶ آبان ۱۳۹۷

اربعین تبلیغ حق در برابر کفر

اربعین تبلیغ حق در برابر کفر

اربعیــن در حادثــه کربــلا یــک آغاز بــود. بعــد از آن فاجعه بزرگ در کربلا، باید حادثه اســارت ها، پیام حماســه سیدالشــهداء (ع) را منتشــر می کرد و خطبه ها و افشاگرى ها و حقیقت گویى های حضرت زینب و امام ســجاد۸ مثل یک رسانه پرقدرت، باید واقعه عاشورا و هدف و جهت گیرى آن را در محدوده وســیعى منتشــر می نمود، و این کار انجام شد.

۵ آبان ۱۳۹۷

اربعین امتداد عاشورا

اربعین امتداد عاشورا

اربعین در حقیقت امتداد حرکت عاشورا بود و با این کار، به پیروان امام و دوستان خاندان پیغمبر و مســلمانانى که تحت تأثیر این حادثــه قرار گرفته بودند فهماندند که این واقعه تمام نشــد و چنین فاجعه ای، با دفن کردن و به اسارت گرفتن و رها کردن اسیران پایان نخواهد یافت و فراموش نخواهد شد.

۵ آبان ۱۳۹۷

پوستر| اگر مدافعان حرم نبودند، راه‌پیمایی اربعین نبود

پوستر| اگر مدافعان حرم نبودند، راه‌پیمایی اربعین نبود

در دیدار جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم با رهبر انقلاب مطرح شد.

[gs_logo title="yes" posts="30" order="ASC" logo_cat=" " mode="vertical" speed="700" inf_loop="0" ticker="1" logo_color="gray_to_def"]