۸ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با   6 رجب 1444

به‌وضوح امروز آمریکا، در این منطقه ضعیف‌تر از ده سال پیش و بیست سال پیش است؛ به‌وضوح رژیمِ صهیونیستیِ خبیث، امروز ضعیف‌تر از گذشته است…امروز ملّت ایران و کشور ایران یک درخت تناور است؛ امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی غلط می‌کنند که ملّت ایران را تهدید کنند؛ تهدیدهای آن‌ها، حرکات آن‌ها، خباثت‌های آن‌ها تا امروز شکست خورده است، از این پس هم شکست خواهد خورد؛ تحریم هم شکست خواهد خورد، سیاست‌هایشان هم شکست خواهد خورد؛ به برکت مقاومت.
بنابراین آمریکا رو به افول است؛ این‌را همه بدانند. آن کسانی هم که به پشتیبانی آمریکا حاضرند مسئله‌ی فلسطین را در این منطقه به‌کلّی فراموش کنند، بدانند آمریکا رو به افول است.

آخرین ویرایش در ۱۹ آذر ۱۳۹۷

پایان ایالات متحده

۱۹ آذر ۱۳۹۷

از بی‌اعتمادی ملت‌ها تا افول شناختی و رسانه‌ای ایالات متحده

از بی‌اعتمادی ملت‌ها تا افول شناختی و رسانه‌ای ایالات متحده

اولین گام در سراشیبی سقوط نظام آمریکا، گسترش بی اعتمادی دولت ها و ملت‌ها نسبت به دولت و دولت‌مردان آمریکایی است که سال‌هاست این مسأله در میان افکار عمومی و مواجهه سیاسی حکومت‌ها با آمریکایی‌ها شروع شده است. این بی اعتمادی تنها به بی اعتمادی مردم ایران محدود نمی‌شود؛ بلکه بسیاری از کشورهای جهان و حتی مردم خود ایالات متحده نیز به ساختار و نظام حاکم در آمریکا بی‌اعتماد هستند و نبود یک نقشه جایگزین و مسخ شناختی و تفکری مردم آمریکا توسط نظام رسانه ای، فرآیند کنش علیه هیأت حاکمه آمریکا با تاخیر بیشتری صورت گرفته است.

۳۰ آبان ۱۳۹۷

پوستر| آمریکا رو به افول است

پوستر| آمریکا رو به افول است

بخش مهمی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان که در آبان ماه سال جاری برگزار شد؛ در قالب پوستر به حضورتان تقدیم می‌گردد

۲۹ آبان ۱۳۹۷

آمریکا رو به افول است؛ این را همه بدانند!

آمریکا رو به افول است؛ این را همه بدانند!

این بخشی از سخنانِ رهبر یک انقلاب نوپاست که دشمنانِ آن، با صرفِ هزینه های میلیاردی و استفاده از همه ظرفیت های موجود، چهل سال است برای براندازی و انحراف آن تلاش می‌کنند و امروز آرزوی نابودی اش را در رسانه های خویش جار می‌زنند.

۲۶ آبان ۱۳۹۷

معرفی کتاب: آمریکا در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی

معرفی کتاب: آمریکا در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی

نویسنده : منوچهر محمدی انتشارات : دفتر نشر فرهنگ اسلامی سال انتشار : ۱۳۸۶ معرفی:موضوع کتاب حاضر، بررسی سیاست‌های آمریکا از نگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است که در هشت فصل تنظیم شده است. در فصل اول با نگاهی به جامعه‌ی آمریکا تصریح گردیده که ما با ملت آمریکا مشکلی نداریم، بلکه این رژیم آمریکاست که ما با آن مواجهیم. در فصل دوم به نسبت بین آمریکا و استکبار توجه شده و آمریکا ترجمه‌ی درست استکبار دانسته شده است. در فصل سوم و چهارم نیز موضوعاتی چون “آمریکا و حقوق بشر” و “آمریکا و تروریسم” مطرح گردیده است. “آمریکا و سایر..متن کامل پرونده

۲۱ آبان ۱۳۹۷

فروپاشی بلوک غرب!

فروپاشی بلوک غرب!

نابودی آمریکا و افول قدرت ایالات متحده، به عنوان یک کینه تاریخی مردم ایران و یک تسویه حساب و دشمنی میان انقلاب اسلامی و دولت آمریکا مطرح نشده، بلکه یک تعارض شناختی و تمدنی میان جبهه حق و باطل است که بر مبنای قرآن، باطل نابود شدنی است و حق ماندگار خواهد بود.

۱۴ آبان ۱۳۹۷

آغازی بر پایان لیبرال دموکراسی

آغازی بر پایان لیبرال دموکراسی

شرایط کنونی جهان را می‌­توان بحران عمومی لیبرال دموکراسی نامید. کلیه نظام‌­های وابسته به آن در وضعیتی بحرانی و انحطاطی به سر می‌­برند. سطح نازل مشارکت‌­های عمومی، دولت‌­های مدعی مشروعیت مردمی را با بحران ساختاری رو‌به‌رو ساخته است و در نهایت دموکراسی بدون “دموس” را برای آنها رقم زده است.

۱۴ آبان ۱۳۹۷

پوستر| اضمحلالِ غرب به سبک کمونیست!

پوستر| اضمحلالِ غرب به سبک کمونیست!

در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در خطبه های دوّم نماز جمعه تهران، با اشاره موجودیت قطب سرمایه‌داری و الگوی لیبرال دموکراسی غرب بیان کردند…

[gs_logo title="yes" posts="30" order="ASC" logo_cat=" " mode="vertical" speed="700" inf_loop="0" ticker="1" logo_color="gray_to_def"]