۷ آذر ۱۴۰۰ مصادف با   22 ربیع الثانی 1443
تاریخ: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ |   تعداد بازدیدها: 60
کد خبر:78276
| ف | | |

برگزاری مراسم انتشار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن»

مراسم یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت همراه با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان جهاد و مقاومت و فعالان حوزه ادبیات و هنر برگزار می‌شود.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل ازخبرگزاری تسنیم ؛ یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت همراه با انتشار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی از سوی مؤسسه پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم روز یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه جاری با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا،‌ پیشکسوتان جهاد و مقاومت، فعالان حوزه ادبیات و هنر دفاع مقدس با رعایت‌ دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. در این مراسم، علاوه بر انتشار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر این کتاب، هدیه و تقدیر ویژه معظم له به نویسنده و راوی کتاب اهدا می‌شود.

به گفته وی، کتاب «تنها گریه کن» خاطرات «اشرف منتظری» مادر شهید محمد معماریان از دوران مبارزات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است که به قلم «اکرم اسلامی» تدوین و توسط انتشارات حماسه یاران منتشر شده است.

وی یادآور شد: هم‌زمان با این مراسم، آئین ملی تجلیل از مادران شهدا و تقدیر از نویسندگان کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس در تمامی مراکز استان‌ها با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم برگزار می‌شود.

به گفته معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، مؤسسه پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی، پیش از این در قالب ۱۰ مراسم تحت عنوان پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت از ۵۷ تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس رونمایی کرده و از نویسندگان و راویان این آثار تقدیر ویژه کرده است.

یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» به صورت هم‌زمان از شبکه‌های مختلف سیما و صفحات پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir در شبکه‌های اجتماعی به صورت زنده و مستقیم پخش می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)