۱۴ تیر ۱۳۹۹ مصادف با   13 ذیقعده 1441
تاریخ: ۳ تیر ۱۳۹۹ |   تعداد بازدیدها: 93
کد خبر:76996
| ف | | |

سفیر فلسطین: همه به دعوت رهبر انقلاب برای مبارزه با پروژه غرب لبیک بگوییم

سفیر فلسطین در ایران وحدت امت اسلام بر اساس دیدگاه حضرت امام خمینی(ره) و هبری امام خامنه‌ای را راه نجات امت اسلام و فلسطین توصیف کرد.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در ایران در مراسم یادبود دکتر رمضان عبدالله، دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی، با تقدیر از شخصیت وحدت آفرین دکتر رمضان عبدالله شبح همه امت اسلام را به مقابله با پروژه صهیونیزم در منطقه براساس طرح امام خمینی(ره) فرا خواند.

او در آغاز سخن با ابلاغ بهترین سلام ها به رهبر معظم انقلاب گفت بر پیشانی ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی و خالد قدومی، نماینده جنبش حماس بوسه می زند.او در توصیف دکتر عبدالله گفت، دکتر شلح یکی از شهیدان قافله شهدا بود که از مقدس ترین مسئله عالم دفاع کرد. او توجه همگان را به یک نکته مهم جلب کرد : صهیونیست ها در اسلو اسحاق رابین را ترور کردند. رابین برای صهیونیست ها یک قهرمان بود. علت این بود که رابین می خواست بخشی از فلسطین را به فلسطینی ها بدهد.

زواوی گفت دشمن ما تمام فلسطین تاریخی را می خواهد. آنها سوریه، اردن و حتی مدینه را هم می خواهند. همه ما باید با این پروژه مقابله کنیم.

او در توصیف راهبردی جمهوری اسلامی گفت: طرح حضرت امام خمینی(ره) برای مقابله با این پروژه بود و امروز رهبر انقلاب هم همین پروژه را دنبال می کند. شما هر هزینه ای می دهید برای همین مقابله با این پروژه است.

زواوی با این سوال هدف غرب را در منطقه تشریح کرد که: چرا پیمان آمریکایی صهیونیستی به دنبال تنش آفرینی در منطقه است؟ چون می خواهند کشورهای منطقه از هم جدا و متفرق باشند. زمانی که عبدالناصر خواست با عراق و سوریه اتحاد ایجاد کند سرنگونش کردند و هر کشوری خواست وحدت آفرینی کند با آن مقابله کردند. اگر به وحدت نرسیم به سرنوشت اندلس دچار خواهیم شد.

او در پایان همگان را به و وحدت و عمل براساس دیدگاه حضرت امام خمینی (ره) و نصایح امام خامنه ای دعوت کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

در این پرونده بنا به بازخوانی و انتشار مصاحبه‌های کمتر دیده شده «آیت الله سید علی خامنه‌ای» با رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری داریم.

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)