۳۰ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با   21 محرم 1441
تاریخ: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ |   تعداد بازدیدها: 87
کد خبر:74226
| ف | | |

هیئات مذهبی بهترین منبر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس شورای هیئات مذهبی لرستان به نقش آفرینی هیئات مذهبی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و افزود: منبر هیئات مذهبی بهترین جایگاه برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقا از خبرگزاری ایکنا؛ حجت‌الاسلام روح‌الدین دریکوند، رئیس شورای هیئات مذهبی لرستان، سه‌شنبه ۱۲ شهریور در همایش بزرگ عاشورائیان ویژه مبلغین، مسئولین هیئات مذهبی و مداحان شهرستان خرم‌آباد، اظهارکرد: هیات مذهبی پرچمداران دین و فریادگران حامی ولایت مطلقه فقیه‌ هستند.
وی با ذکر این مطلب که بی‌تفاوتی به انقلاب و ولایت بی‌تفاوتی به سیدالشهدا(ع)ع است، اضافه کرد: اصل قیام امام حسین(ع) سیاست احیای امر به معروف و نهی از منکر بود.
دریکوند به جایگاه والا و معنوی هیئات مذهبی اشاره کرد و با تاکید بر لزوم ترویج سبک زندگی سیدالشهدا(ع)، ادامه داد: زمانی که سبک زندگی سیدالشهدا(ع) را الگو قرار دهیم داشته باشیم نظام رفتاری ما به سمت معنویت می‌رود.
رئیس شورای هیئات مذهبی لرستان اول مداح و ذاکر اباعبدالله بعد از عاشورا را حضرت زینب کبری(س) دانست و گفت: قدر امنیت، آرامش و ولایت مطلقه فقیه و شهدا را بدانیم.
وی با ذکر این مطلب که در منبرها هئیات مذهبی از شهدای مدافع حرم و از رهنمودهای مقام معظم رهبری استفاده شود، خاطرنشان کرد: منبر هیئات مذهبی بهترین جایگاه برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است.
حجت‌الاسلام دریکوند با یادآوری این مطلب که مزیت هیئات مذهبی این است به صورت مردمی مدیریت می‌شود، خاطرنشان کرد: دست اندرکاران هیئات مذهبی در طول سال از زحمت و دسترنج خود پس‌انداز کرده و بدون چشمداشتی هئیات را برپا می‌کنند.
نائب‌رئیس شورای هیئات مذهبی کشور با اشاره به بحث نذورات و حواله‌های هیزم، خاطرنشان کرد: مسئولین هیئات مذهبی با داشتن کارت شناسایی برای دریافت حواله هیزم و نذورات به دفتر شورای هیئات مذهبی استان در اداره‌کل تبلیغات اسلامی مراجعه کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

  رهبر انقلاب: امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است» بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند، ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه […]

حقوق شهروندی در اندیشه امامین انقلاب اسلامی(۱8)

اگر تسلیم آمریکا و ابرقدرت‌ها می‌شدیم

امام خمینی(ره) عزّت و سعادت را در سایه ایستادگی و تحمل سختی‌ها می‌دانند و می‌فرمایند: «من مطمئنم که ملّت عزیز ایران یک لحظه استقلال و عزّت خود را با هزار[...]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)