۲۲ آبان ۱۳۹۸ مصادف با   15 ربیع الاول 1441
تاریخ: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ |   تعداد بازدیدها: 92
کد خبر:73245
| ف | | |

مرکز مدیریت حوزه های علمیه:

مقام معظم رهبری خط قرمز ماست

سناریوی تحریم پیشوایان الهی و محاصره اقتصادی و سیاسی آنان توسط طاغوت‌ها و حکمرانان ستمگر در مقاطع تاریخ، سیاست کهنه ای به درازای تاریخ است.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تحریم رهبر معظم انقلاب توسط آمریکا تاکید کرده است: ولایت فقیه روح حاکمیت اسلامی و مقام معظم رهبری خط قرمز ماست و ملت قهرمان ایران و حوزویان اجازه نخواهند داد حتی در سخن به حریم ولایت نزدیک شوند.

در این بیانیه آمده است: سناریوی تحریم پیشوایان الهی و محاصره اقتصادی و سیاسی آنان توسط طاغوت‌ها و حکمرانان ستمگر در مقاطع تاریخ، سیاست کهنه ای به درازای تاریخ است.

بیانیه ادامه می‌دهد: تهدید به اخراج از سرزمین، تهمت، ترور و تحریم اقتصادی از جمله سناریوهای طاغوتیان علیه پیشوایان الهی در طول تاریخ است غافل از آنکه خزانه‌ها و سرمایه‌های زمین و آسمان نزد خداست.

در این بیانیه آورده شده است: ولایت فقیه روح حاکمیت اسلامی و مقام معظم رهبری خط قرمز ماست. دشمنان جانی باید از گذشته تاریخ درس عبرت بگیرند. نظام سلطنتی پهلوی در ۱۷ دی ۵۶ یک بار در روزنامه‌ای به پیشوای ملت بزرگ ایران امام خمینی (ره) جسارت کرد. ملت غیور ایران از آن روز اعتراضات و انقلاب را آغاز کرد و آنقدر شجاعانه علیه رژیم پادشاهی در دفاع از پیشوایش جنگید تا نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را از سرزمین ایران از بن کند و به زباله دان تاریخ افکند.

بیانیه می‌افزاید: این ملت ایران همان ملت است گرچه سخن از تحریم نسبت به پیشوایان بزرگواری که نه ثروتی دارند و نه سفری یک سخن واهی و فاقد ارزش است.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور در بیانیه خود تاکید کرده است: لازم است رئیس جمهوری آمریکا و دیگر طاغوتیان دنیا بدانند که ملت قهرمان ایران و حوزویان اجازه نخواهند داد حتی در سخن به حریم ولایت نزدیک شوند.

در تازه‌ترین دور تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران اسلامی، که چند روز پس از سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی به مرزهای آبی ایران توسط سپاه پاسداران، به امضای رئیس جمهوری آمریکا رسید، رهبر معظم انقلاب، دفتر معظم له و تنی چند از فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی به لیست تحریم‌های آمریکا افزوده شدند.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

در این پرونده بنا به بازخوانی و انتشار مصاحبه‌های کمتر دیده شده «آیت الله سید علی خامنه‌ای» با رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری داریم.

حقوق شهروندی در اندیشه امامین انقلاب اسلامی(۱8)

اگر تسلیم آمریکا و ابرقدرت‌ها می‌شدیم

امام خمینی(ره) عزّت و سعادت را در سایه ایستادگی و تحمل سختی‌ها می‌دانند و می‌فرمایند: «من مطمئنم که ملّت عزیز ایران یک لحظه استقلال و عزّت خود را با هزار[...]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)