۳۰ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با   19 ذیحجه 1440
تاریخ: ۹ خرداد ۱۳۹۸ |   تعداد بازدیدها: 573
کد خبر:72734
| ف | | |

روز قدس، روز اعلان مقاومت عمومى در مقابل استکبار جهانى

در آستانه روز جهانی قدس، پایگاه تحلیلی مصداق اقدام به بازخوانی و انتشار مصاحبه‌های کمتر دیده شده «آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» با رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری نموده است. متن پیش رو مصاحبۀ رادیویى معظم‌له پیرامون روز قدس و حمایت از ادامه جنگ در تاریخ ۱۳۶۴/۰۴/۰۱ می‌باشد.

س : جناب آقاى خامنه اى ، لطفا نظر خودتان را پیرامون راهپیمایى مردم ، در روز جهانى قدس اعلام فرمایید ؟

ج : بسم الله الرحمن الرحیم . در این راهپیمایى مردم تسلیم ناپذیرى خودشان را در مقابل تحمیل هاى استکبار جهانى و ایادى آن‌ها به ظهور مى‌رسانند.
این حرکت به معناى مقاومت مردم در مقابل تحمیل‌ها و فشارهایى است که از چهار سال پیش تاکنون به وسیلۀ عمال ابرقدرت‌ها انجام گرفته و همچنان دارد انجام مى‌گیرد و مردم مى‌خواهند بگویند ما براى حفظ استقلال و انقلاب‌مان هرگز خسته نشده و نخواهیم شد ، تا امید آن کسانى را که به انتظار خستگى ملّت ایران نشسته‌اند، مبدل به یأس کنند. البته در این راهپیمایى، مردم از این که مشمول توفیقات الهى و فضل پروردگار شده اند، شکرگزارى خواهند کرد.

بنابراین، روز قدس امسال ، هم براى ما روز اعلان مقاومت عمومى در مقابل تحمیل استکبار جهانى است ، هم روز اعلان خسته نشدن از فشارهاى ایادى مزدور استکبار جهانى است ، هم عزم و تصمیم جدى بر ادامۀ جنگ تا پیروزى ، و هم روز شکرگزارى از این لطف و فضلى است که پروردگار عالم به ملّت ایران عنایت فرموده و آن‌ها را آماده بردن این بار پر شکوه و گران کرده است.
امّا پیام من که یکى از آحاد ملّت ایران هستم و در این احساس و تصمیم با آن‌ها شریکم: امیدوارم به فضل الهى بتوانیم وظایفى را که در این راه داریم به انجام برسانیم .
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

  رهبر انقلاب: امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است» بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند، ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه […]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)