۵ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با   21 رمضان 1440
تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ |   تعداد بازدیدها: 77
کد خبر:71679
| ف | | |

سردار سلیمانی:

امام خامنه ای معتقدند که راهیان نور یک فناوری در جهت استخراج مفاهیم دفاع مقدس است

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: راهیان نور یکی از بسترهایی است که می توان حماسه ها و ایثارگری ها و فداکاری ها به واسطه آن به نسل امروزی انتقال داد.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از بسیج نیوز؛ سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در مراسم شانزدهمین دوره اختتامیه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر در حال برگزاری است، گفت: جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در نوع خودش یکی از مردمی ترین جشنواره ها در کشور محسوب می شود که در عرصه فرهنگ و هنر در جهت تعالی و تحقق برنامه های راهیان نور فعالیت می کند و امسال شانزدهمین سال حضورش را پشت سر می گذارد.
وی ادامه داد: جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در ۴ بخش مردمی، بخش بین الملل، بخش ویژه و بخش های حرفه ای و در ۲۰ رشته، فعالیت خودش را آغاز کرده است و امسال شاهد ارسال بیش از ۳۶ هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره بودیم.
سردار سلیمانی با بیان اینکه امام خامنه ای در خصوص حرکت راهیان نور معتقدند که راهیان نور یک فناوری جدید است و ابزاری جهت استفاده از ثروت عظیم دفاع مقدس محسوب می شود، افزود: نسل های بعد باید از این گنج تمام نشدنی استفاده نمایند و امید پیدا کنند و خودشان را بشناسند و عرصه های دفاع مقدس را نباید فراموش کرد.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تاکید کرد: راهیان نور یکی از بسترهایی است که می توان حماسه ها و ایثارگری ها و فداکاری ها به واسطه آن به نسل امروزی انتقال داد.
وی ادامه داد: امام خامنه ای تاکید ویژه ای داشته اند که نباید گذاشت که گنجینه دفاع مقدس دچار تحریف شود و ما در راهیان نور تلاش می کنیم که واقعیت های دفاع مقدس را به نسل امروزی معرفی نماییم.
سردار سلیمانی با بیان اینکه راهیان نور در تداوم دفاع مقدس قرار دارد، افزود: یکی از ویژگی های مهم سفرهای راهیان نور، مردمی بودن آن است.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: جشنواره ره آورد سرزمین نور، بستری برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مستند کردن و تبیین کردن آثار هنری است که باید به آن اهتمام و توجه داشته باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

  رهبر انقلاب: امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است» بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند، ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه […]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)