۵ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با   21 رمضان 1440
تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ |   تعداد بازدیدها: 74
کد خبر:71673
| ف | | |

ولایت فقیه بهترین شیوه حکومت‌داری اسلامی است

رئیس دفتر روابط سیاسی کتائب حزب الله عراق در قم گفت:اعتقاد داریم ولایت فقیه بهترین شیوه حکومت داری اسلامی است و امام خمینی(ره) با تأسیس جمهوری اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه دستاورد بزرگی ایجاد کردند.

 

 پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ علی العبودی ظهر امروز در نشست خبری که در دفتر کتائب حزب الله برگزار شد، اظهار داشت: گروه مقاومت کتائب حزب الله سال ۲۰۰۳ و با ورود اشغالگران آمریکایی به عراق تشکیل شد و هدف اصلی این گروه مقابله با نیروهای آمریکایی بود.

وی افزود: گروه جهادی کتائب حزب الله گروهی جهادی و اسلامی است و اعتقاد آن به اسلام ناب محمدی است، مقابله با ظلم و یاری مظلومین از جمله مهم‌ترین هدف این گروه جهادی است.

رئیس دفتر روابط سیاسی کتائب حزب الله عراق در قم تصریح کرد: گروه مقاومت کتائب حزب الله چون به اسلام ناب محمدی اعتقاد دارد تلاش می‌کند از مظلوم حمایت کرده و در برابر ظالمین مقاومت کند، فعالیت اصلی کتائب حزب الله حول سه محور است که محور نخست جهادی  است و محور دوم فرهنگی و سومین محور نیز سیاسی است.

العبودی عنوان کرد: بسیج نیروها و اعزام مبلغ و فعالیت‌های تبلیغی توسط کتائب حزب الله انجام می‌شود و همچنین در حوزه علمیه نیز فعالیت می‌کند و مدرسه علمیه ای توسط کتائب در نجف تأسیس شده است.

وی ادامه داد: موسساتی زیر نظیر کتائب فعالیت می‌کند که در زمینه‌های فرهنگی و سیاسی برنامه ریزی می‌کنند، دفتر سیاسی کتائب حزب الله در بغداد است و یکی از دفترهای آن در شهر مقدس قم فعالیت می‌کند.

رئیس دفتر روابط سیاسی کتائب حزب الله عراق در قم گفت: دفتر سیاسی کتائب حزب الله وظیفه دارد موضوعات سیاسی که در منطقه اتفاق می‌افتد مورد بررسی قرار داده و موضع گیری می‌کند و این دفتر اهدافی را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن حاکمیت اسلام بر همه جوانب زندگی مردم است.

العبودی افزود: اعتقاد داریم ولایت فقیه بهترین شیوه حکومت داری اسلامی است، امام خمینی(ره) با تأسیس جمهوری اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه دستاورد بسیار بزرگی ایجاد کردند که باید در مسیر آن گام برداریم.

وی عنوان کرد: دفتر سیاسی کتائب حزب الله در قم یکی از شعبه‌های دفتر مرکزی کتائب در بغداد است و با توجه به فعالیت‌های سیاسی که انجام می‌دهیم جهت گیری و اقدامات خاصی داریم و از نظر سیاسی با چهره‌های سیاسی که در ایران حضور دارند، تبادل نظر می کنیم. 

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

  رهبر انقلاب: امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است» بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند، ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه […]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)