۳۰ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با   19 ذیحجه 1440
تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ |   تعداد بازدیدها: 160
کد خبر:70904
| ف | | |

فارس:: مشاور سیاسی نخست‌وزیر پاکستان؛ بصیرت «آیت‌الله خامنه‌ای» ستودنی است

مشاور سیاسی نخست وزیر پاکستان گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین جنبش قرن بود که سرنوشت منطقه را تغییر داد.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری فارس؛  «ندیم افضل چن» گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین جنبش قرن بود که سرنوشت منطقه را تغییر داد.

وی افزود: ترویج وحدت بین مسلمانان و اصلاح ساختار اجتماعی مردم همچنین جلوگیری از قوم گرایی و افراط از مهم‌ترین آموزه‌های انقلاب اسلامی ایران است که برای پاکستان الگو می‌باشد.

چن تأکید کرد: انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) یک حرکت مردمی بود که علت دوام آن نیز همین موضوع است.

وی افزود: انقلاب ایران به ما آموخت که اگر مردم با یکدیگر متحد باشند و به صورت یکپارچه از یک رهبر مردمی حمایت کنند نظام‌های سنتی و پادشاهی نمی‌توانند در برابر آن‌ها مقاومت کنند.

مشاور سیاسی نخست وزیر پاکستان اظهار داشت: دولت حزب مردم پاکستان نیز با حمایت مردم و مقاومت در برابر نظام‌های سنتی توانست به پیروزی برسد که این حرکت مشابه انقلاب در ایران بود.

وی افزود: امام خمینی(ره) ثابت کردند اگر رهبر، خالص و الهی باشد مردم در هر شرایطی وی را همراهی می‌کنند و همین موضوع رمز پیروزی در برابر دشمنان داخلی و خارجی است.

چن تصریح کرد: انقلاب ایران روی کشورهای منطقه به ویژه پاکستان تأثیر گذاشت و بسیاری از گروه‌ها فعال شدند اما چون رهبران، صلاحیت نداشتند نتوانستند مردم را به خواسته‌های خود برسانند.

وی افزود: استکبار جهانی تلاش زیادی کرد که انقلاب اسلامی ایران را در نطفه خفه کند اما موفق نشد و تأثیرات انقلاب در این کشور و جهان ادامه دارد.

ندیم افضل چن ادامه داد: رهبری و نظام ایران در دستان افراد با صلاحیت قرار دارد و هیچ تزلزلی در آرمان‌های بنیانگذار انقلاب به وجود نیامده است.

وی افزود: بصیرت خاص و ستودنی «آیت الله خامنه‌ای» سبب شده ایران مسیر پر فراز و نشیب خود را به سلامت طی کند و این روند ادامه خواهد داشت.

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

  رهبر انقلاب: امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است» بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند، ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه […]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)