۲۸ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با   12 رجب 1440
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۷ |   تعداد بازدیدها: 46
کد خبر:70345
| ف | | |

ایرنا:: با رهنمود رهبری آرامش به بازار ارز بازگشت

محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، آرامش به بازار ارز بازگشت و تغییر بزرگی در آن به وجود آمد.

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ محمدحسین صفارهرندی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت دهه بصیرت در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) باقرآباد قرچک افزود: مفسدان اقتصادی با هدف ضربه زدن به نظام، بازار ارز را در اختیار قرار گرفتند و به حدی از توان و قدرت برخوردار شدند که شاید کسی توان مقابله با آنان را نداشت ولی با رهنمودهای رهبری آرامش به آن بازگشت.
وی بیان کرد: این واقعیتی است که دشمن توان مقابله و مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی با توسل به جنگ سخت را ندارد از این رو تلاش دارد با فتنه انگیزی و مداخله در امور کشور، انقلاب را با چالش جدی مواجه کند.
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم تصریح کرد: کسانی که از آنان به عنوان سران فتنه یاد می شود در حدی نیستند که بخواهند برای نظام مشکل ایجاد کنند، سران اصلی فتنه در خارج نظام و کشور قرار دارند.
صفارهرندی گفت: رفتار قبیحانه فتنه گران در سال ۸۸ باعث شد دشمنان قسم خورده نظام از آنان حمایت کنند، حمایتی که پس از انتخابات رنگ و بوی قوی تری به خود گرفت تا شاید ارکان نظام متزلزل شود.
به گفته وی، امروز با گذشت ۱۰ سال از فتنه ۸۸ نظام با جلوه های عریان تری از حضور منافقانی که تا آن روز خود را پشت شعارهای انقلابی مخفی کرده بودند مواجه است.
صفارهرندی تصریح کرد: در آن روزها کسانی شعار ضدیت با امام(ره) و ولایت را سر دادند و به رفتارهار هنجارشکنانه ای نظیر روزه خواری دست زدند که در گذشته در پی پیاده کردن اسلام ناب محمدی بودند.
وی گفت: آلودگی‌ که در فتنه ۸۸ در سطح جامعه به وجود آمد با حضور مردم در حماسه نهم دیماه پاک شد.
صفارهرندی افزود: جریان فتنه تلاش کرد جای جلاد و مظلوم را تغییر دهد در صورتی که در کارنامه این جریان نفاق، ترور بیش از ۱۷ هزارانسان بی گناه به چشم می خورد.
وی تاکید کرد: تمامی کسانی که تصور می کنند تاریخ مصرف جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال به اتمام رسیده است و مردم چهل سالگی انقلاب را نمی بینند باید بنشینند و اقتدار و عزت ایران اسلامی را پس از چهل سالگی ببینند.

مطالب مرتبط:

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

اصل عدالت اگر چه به عنوان یکی از مهمترین رکن های دین اسلام مطرح اسـت اما تـاکنون بیـان روشن و کاملی درباره معیارهای عدالت، بویژه در حوزه «اقتصادی و نسبت آن با عدالت اجتمـاعی» توسط متفکران اسلامی ارائه نشده اسـت. امام خمینی(ره): در ترسیم مسیر حرکت جمهوری اسلامی، عدالت را به عنوان سنگ‌بنایی اساسی معرفی […]

حقوق شهروندی در اندیشه امامین انقلاب اسلامی(۱8)

اگر تسلیم آمریکا و ابرقدرت‌ها می‌شدیم

امام خمینی(ره) عزّت و سعادت را در سایه ایستادگی و تحمل سختی‌ها می‌دانند و می‌فرمایند: «من مطمئنم که ملّت عزیز ایران یک لحظه استقلال و عزّت خود را با هزار[...]

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)