۱ مهر ۱۴۰۰ مصادف با   15 صفر 1443
تاریخ: ۲ تیر ۱۳۹۶ |   تعداد بازدیدها: 702
کد خبر:41753
| ف | | |

نماهنگ؛

اختاپوس صهیونیسم

حضرت آیت الله خامنه‌ای: «غرب امروز بر سر دوراهی است؛ یا باید دست از زورگویی طولانی مدت خود بردارد و حق ملت فلسطین را بشناسد و بیش از این از نقشه صهیونیست‌های زورگو و ضد بشر پیروی نکند، و یا در انتظار ضربه‌های سخت‌تر در آینده نه چندان دور باشد…».

سایت تحلیلی-تبیینی مصداق / همزمان با روز جهانی قدس، نماهنگ “اختاپوس صهیونیسم” با محوریت “دشمن‌شناسی در دنیای اسلام”، کاری از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، منتشر شد؛ در ادامه علاوه بر این نماهنگ، متن بیانات به کار رفته در آن نیز ارایه می‌شود.

 

شناخت دشمن اصلی دنیای اسلام و معرفی به آحاد مردم و زبدگان و نخبگان، همواره در بیانات معظم‌له  مورد تاکید قرار گرفته است.

 
آن چه که بیش از هر چیزی اذهان حقیقت طلب و آزاده را متحیّر می نماید پیش بینی رهبر انقلاب از حوادثی است که امروز گریبان دنیای غرب را گرفته است؛ چرا که هم اینک سلطه ی اختاپوس صهیونیسم(۹مهر۱۳۹۰)، منجر به پرورش گروه های تروریستی و جریان تکفیر در منطقه و آفریقا گردیده است (۲۵بهمن۱۳۹۴)(۴آذر۱۳۹۳).
 
و من‌بعد نیز ملّت‌های آزاده، تحقق پیش‌بینی‌های معظم له را امیدوارانه انتظار خواهند کشید:
 
استکبار جهانی و در راس آنها، آمریکا، با سرگرم کردن منطقه به خود می‌خواهند کاری کنند تا رژیم صهیونیستی نفس راحتی بکشد و ملّت فلسطین را انکار می‌کنند. وحشی‌های صهیونیست بر این ملّت فشار وارد می‌کنند؛ بدانند که سیلی‌اش را خواهند خورد (۱۶تیر۱۳۹۵).
 
 
 
متن بیانات به کار رفته در نماهنگ اختاپوس صهیونیسم:
 
 
صهیونیسم و استکبار؛ دشمن اصلی جمهوری اسلامی
 
اصل قضیه در دشمنی با اسلام و نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، صهیونیست و استکبار است.
جمهوری اسلامی بر خلاف دولت های دیگر که از ترس یا با تطمیع امریکا همین حرف حق را کتمان کرده و پوشیده داشتند، این حرف را به صراحت میزند و میگوید حق، حقّ است و باطل، باطل است.
خود آنها اعتراف میکنند و به ما میگویند که فشارهای امریکا و محاصره اقتصادی و تبلیغات خصمانه و رذالت آمیزِ عناصری از دستگاه قانون گذاری و اجرایی امریکا علیه جمهوری اسلامی، همه و همه به قضیه اسراییل مربوط است.
بیانات در اجتماع زائران و مجاوران حرم رضوی ۴/فروردین/۱۳۷۵
 
 
گرفتاری‌های متعدد اروپا و آمریکا؛ ناشی از سلطه اختاپوسی صهیونیسم
 
غرب امروز بر سر دوراهی است. یا باید دست از زورگوئی طولانی مدت خود بردارد و حق ملت فلسطین را بشناسد و بیش از این از نقشه‌ی صهیونیست های زورگو و ضد بشر پیروی نکند، و یا در انتظار ضربه‌های سخت‌تر در آینده‌ی نه چندان دور باشد.
تشکیل رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از اتّحاد دنیای اسلام
 
رژیمی که به وسیله قدرتمندان سیاسی و اقتصادی دنیا به وجود آمده است، اصلاً برای این به وجود آمده است که نگذارد دنیای اسلام، اتّحادی به خود ببیند؛ عزّتی به خود ببیند؛ نگذارد مسلمانها یک واحد عظیم تشکیل دهند که مبادا خطر بشوند.
بیانات در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین‌ ۹/مهر/۱۳۹۰
 
 
رژیم غاصب صهیونیستی؛ واضح‌ترین نمونه دولت تروریست و نمونه کامل و همیشگی تروریسم دولتی
 
امروز واضح ترین نمونه دولت تروریست، رژیم غاصب صهیونیست است.
دولت غاصبِ اسرائیل، از بدو تشکیل تا امروز – به عبارتی: در تمام طولِ تقریباً نیم قرنی که این غدّه سرطانی در پیکره اسلامی پیدا شده است – همیشه کارش را با ترور پیش برده و مظهر کامل تروریسم دولتی است.
دیدار اقشار مختلف مردم ۲۹/تیر/۱۳۷۳
 
 
رژیم صهیونیستی؛ دولتی ظالم و بی‌اعتنا به همه مقرّرات بشری و انسانی
 
این ها می خواهند دو چیز را برای دنیا مشخّص کنند: یکی این‌که این غدّه سرطانی به هر قیمتی باید بماند؛ دوم این‌که میخواهند به دنیا بگویند و تفهیم کنند که امروز سرو کار شما با اِعمال زور است و میخواهیم زور بگوییم؛ هر کس هم هر چه میخواهد بگوید، بگوید.
دیدار جمعی از کارگران و معلمان ۱۱/اردیبهشت/۱۳۸۱
 
نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  

در این پرونده بنا به بازخوانی و انتشار مصاحبه‌های کمتر دیده شده «آیت الله سید علی خامنه‌ای» با رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری داریم.

موسسه ایمان جهادی – صهـبا

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سمن اندیشه ولایت

http://www.lohvaghalam.ir/

موسسه حدیث لوح و قلم

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)

موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام

پایگاه اطلاع‌رسانی هم‌اندیشی یاران انقلاب اسلامی

نهضت مردمی پوستر انقلاب

انتشارات حدیث راه عشق

موسسه قدر ولایت

بنیاد فرهنگ و اندیشه اسلامی

موسسه طلایه داران نور آفاق

مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر

AIM

بنیاد فرهنگ و اندیشه اعتلاء

گروه روشنای علم

موسسه فرهنگی سراج اندیشه اسلامی

اندیشکده راهبردی تبیین

کمیته حدیث ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)