پایگاه تبیینی تحلیلی مصداق

ملت ایران که در گام اول انقلاب با همه کاستی‌ها و بی تجربگی پیروز شد؛ در گام دوم نیز اهداف دشمنان در مخدوش نمودن عزّت ملّی و تضعیف عوامل اقتدار ملّی، را خنثی خواهد کرد.

ملّت ایران در گام دوم مخدوش نمودن عزت ملّی را خنثی خواهد کرد

پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزاری مهر ؛ مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم به مناسبت روز ملی استکبار ستیزی (۱۳ آبان) بیانیه ای صادر کرد. در متن این بیانیه آمده است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم وَمَا لَکُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ.. [آیه ۷۵ سوره نساء]
* تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. امام خمینی (ره)
* سیاست ما سیاست آشتی‌ناپذیری با آمریکاست.مقام معظم رهبری
* پیام ۱۳ آبان این است که باید در مقابل توطئه دشمنان هوشیار باشیم. آیت الله جوادی آملی
* استکبار سرچشمه بدبختی‌های بزرگی است که در جهان انسانیّت رخ داد. آیت الله مکارم شیرازی
* در روز ۱۳ آبان فرهنگ جهاد و شهادت باید همیشه زنده بماند و روز به روز پررنگ‌تر شود.آیت الله نوری همدانی
* صدای استکبارستیزی انقلاب اسلامی صدای مکتب امام حسین (ع) است آیت‌الله صافی گلپایگانی
* امروز استکبار با راهبرد «اختلاف بینداز و حکومت کن» وارد صحنه شده است آیت الله سبحانی
وقایع و رویدادهای یوم الله ۱۳ آبان” تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه، کشتار وحشیانه دانش آموزان به دست رژیم شاهنشاهی و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) ”، به عنوان نماد استکبار ستیزی و مظهر مقاومت و ایستادگی ملت عزیز ایران اسلامی است.

ملت بصیر ایران با تمسک به حبل‌اللَّه و آیه شریفه قرآن کریم که فرمود: «فمن یکفر بالطاغوت و یؤمن باللَّه فقداستمسک بالعروه الوثقی» با ایمان به خدا و کفر به طاغوت که امروز رژیم ایالات متحده آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل مصداق آن است، علی رغم همه دشمنی‌ها در حال عبور از مسیرهای سخت برای رسیدن به قله‌های رفیع رفاه مادی و آسایش معنوی است.
درگیری نظام استکبار با نظام اسلامی صرفاً مسئله‌ای سیاسی یا امنیتی نیست بلکه اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین وجه آن مبارزه دائمی جبهه باطل با جبهه حق می‌باشد که وعده الهی نوید بخش پیروزی و غلبه مؤمنین بر مستکبرین است.
‌ملت ایران که در گام اول انقلاب با همه کاستی‌ها و بی تجربگی در این زمینه بر دشمنان و مستکبرین پیروز شد؛ در گام دوم نیز اهداف دشمنان در مخدوش نمودن عزّت ملّی و تضعیف عوامل اقتدار ملّی، و از بین بردن ایمان، حیا و عفاف و پایبندی به مبانی دینی مردم را به حول و قوّه‌ی الهی؛ خنثی و نقش برآب خواهد کرد.
‌بسیج اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم همراه با مردم شهیدپرور و انقلابی با ابراز خشم و نفرت و با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، حمایت و پشتیبانی خود را از مبارزات ملت‌های منطقه و محور مقاومت به ویژه مسلمانان یمن و فلسطین اعلام می‌نماید.

درج شده در پایگاه تبیینی تحلیلی مصداق- کد خبر78207 - تاریخ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰