۸ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با   6 رجب 1444

حضرت زینب(س) در کلام امام(ره) و رهبری

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) مروری بر سخنان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح ایشان، حضرت امام خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب درباره آن حضرت داریم.

فراخوان چهارمین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب

فراخوان چهارمین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری منتشر شد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شورای‌عالی سازمان نظام پرستاری در سال ۹۱:

پرستار یک نیروی حیات‎بخش است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۹۱ در دیدار شورای عالی سازمان نظام پرستاری تأکید کردند: من اصرار دارم این مطلب گفته بشود تکرار بشود بازْتکرار بشود تا همه بدانند که پرستار یک نیروی خدماتیِ صِرف نیست، یک نیروی حیات‎بخش است. حقیقتاً در خدمات پزشکی وقتی انسان محاسبه می‎کند، نقش پرستار یک نقش درجه‌ یک باید تعریف بشود.

امام جمعه کرمان :

تاکید بر عمل به بیانیه گام دوم انقلاب برای خروج از مشکلات

امام جمعه کرمان گفت : بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب راه حل برون رفت از مشکلات امروز کشور است.

الگوی رفتاری حضرت زینب (س) برای زن امروز

بیاناتی از رهبر معظم انقلاب درباره برخی ویژگی‌های شخصیتی حضرت زینب (س) و لزوم الگوگیری بانوان از این چهره تراز اسلام را مشاهده می‌کنید.

کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای» منتشر شد

پیشران‌های تمدن نوین اسلامی، مدل خودسازی موثر در دولت‌سازی، تدوین الزامات شناختی و فراشناختی دشمن‌شناسی، تدوین الزامات راهبردی تحول‌خواهی و تحول‌آفرینی در منظومه فکری رهبر انقلاب از جمله مهمترین مدل‌های تدوین شده توسط نویسنده است.

شیرعلی‌ مردان‌‌ بختیاری در کلام رهبری

همزمان با ۱۷ آذرماه، سالروز شهادت شیرعلی مردان‌خان بختیاری، شیر بیشه ایران، بیانات مقام معظم رهبری در توصیف این شخصیت مبارز تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.

تشکیل کارگروه تحول در شورای عالی انقلاب فرهنگی بعد از حکم اعضای جدید توسط رهبر انقلاب

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تشکیل کارگروه تحول در شورا خبر داد و گفت: بعد از حکم ۲۳ آبان رهبر انقلاب مبنی بر تحول و نگاه نو در شورای عالی انقلاب فرهنگی کار گروه تحول در شورا تشکیل شده است.

معاون اول قوه قضاییه:

تأکید رهبر معظم انقلاب بر تصویب قانون برای دادگاه‌های اقتصادی موضوع «استجازه» است

حجت‌الاسلام و المسلمین مصدق با اشاره به پایان مهلت قانونی استجازه تا پایان شهریورماه و تمدید مجدد آن با اذن مقام معظم رهبری اظهار کرد: تأکید مقام معظم رهبری آن است که این موضوع به صورت قانون در بیاید و در این زمینه موضوع را به مجلس شورای اسلامی منتقل کرده‌ایم.

مدیر حوزه های علمیه فارس:

نیروهای متناسب با گام دوم انقلاب باید در حوزه ها تربیت شوند

مدیر حوزه های علمیه فارس گفت: برنامه های مختلفی در حوزه های علمیه فارس در حال اجرا است که اولویت آنها تربیت نیروهای متناسب با گام دوم انقلاب است.

توصیه رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی

صفحه ریحانه، که روایت‌های رهبر معظم انقلاب از زنان، خانواده و سبک زندگی را منتشر می‌کند به مناسبت روز دانشجو پستی منتشر کرد.

ماجرای نامه رهبری به دستگاه قضا در خصوص پرونده احمد عراقچی

سخنگوی دستگاه قضا در رابطه با موضوع نامه رهبر انقلاب در مورد پرونده احمد عراقچی گفت: هر زمان که رهبر انقلاب دستوری به دستگاه قضایی داده‌اند تاکید داشته‌اند ضمن اجرای قانون حق کسی ضایع نشود.

دانشجو به روایت رهبر انقلاب

به مناسبت ۱۶ آذر، روز دانشجو ، قسمتی از بیانات رهبر معظم انقلاب را درباره دانشجویان ببینید.

[gs_logo title="yes" posts="30" order="ASC" logo_cat=" " mode="vertical" speed="700" inf_loop="0" ticker="1" logo_color="gray_to_def"]